Novinka: Teraz v ponuke aj balenie vzoriek ekologických plienok Kit&Kin. Vyskúšajte ich a iné už chcieť nebudete. Nakuknite do kategórie Plienky.

Dojčenské mlieko 2 (od 6. mesiaca)

Pokračovacia dojčenská výživa (dojčenské mlieko) od 6. mesiaca je vhodnou voľbou pokračovacej mliečnej dojčenskej výživy pre bábätko, pre obdobie odstavovania alebo ako náhrada dojčenia. 

Obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku, ktoré sú dôležité pre správny rast a vývoj dieťaťa. Posilňuje imunitu, rozvoj mozgu, udržuje v rovnováhe črevnú mikroflóru a prispieva k správnemu rastu a vývoju kostí. 

Neobsahuje konzervanty, farbivá ani umelé arómy. Tento produkt je prirodzene bezlepkový.

 

Skladom
Kód: 045
Značka: Holle
€11,50
Kategória: Kravské dojčenské mlieka
Hmotnosť: 0.6 kg

Vitamíny A, C, D a minerálne látky železo a zinok, ktoré sa podieľajú na normálnej funkcii imunitného systému.

S obsahom esenciálnych omega 3 a 6 mastných kyselín dôležitých pre vývoj mozgu, nervových buniek a zraku.

Vysoko kvalitné rastlinné oleje.

Zloženie: Odtučnené mlieko** (Nemecko), sušená srvátka* čiastočne demineralizovaná, rastlinné oleje* (palmový olej*, repkový olej*, slnečnicový olej*), maltodextrín*, sušené odstredené mlieko**, škrob*, uhličitan vápenatý, citrát sodný, chlorid draslíka, vitamín C, fosforečnan vápenatý, laktát železnatý, vitamín E, vitamín B1, vitamín B6, síran mangánatý, jodičnan draselný, kyselina listová, vitamín K, selénan sodný, vitamín D
* z ekologického pestovania
** z biodynamické poľnohospodárstvo (kvalita Demeter)

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko

Obsah: 600g

Späť do obchodu