Novinka: Teraz v ponuke aj balenie vzoriek ekologických plienok Kit&Kin. Vyskúšajte ich a iné už chcieť nebudete. Nakuknite do kategórie Plienky.

EKOBO Silikónový rozdelený tanier s prísavkou a priehradkami

EKOBO tanier s 3 oddelenými plôškami je vyrobený z prvotriedneho potravinárskeho silikónu a je bezpečnou alternatívou plastového a krehkého riadu pre deti. Tanierik s priehradkami je navrhnutý pre najmenších a ich stravovacie návyky. Má vysoké okraje a silnú prísavku, ktorá ho udrží pevne prilepený na takmer akomkoľvek povrchu. Dostupný vo 2 farbách. 

 

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 426/BLU 426/BLU2 Zvoľte variant
Značka: EKOBO
€22
Kategória: Detský riad
ekobo divided plate detsky tanier s oddelovacmi macik obchod
Tip

Rozmery:

22 x 17,5 x 4,5 cm

Zloženie:

Prémiový potravinársky silikón bez BPA, PVC, ftalátov a latexu

Použitie:

Riad zo silikónu je odolný a vhodný do mikrovlnnej rúry, rúry a mrazničky (-40 °C až 230 °C). Riad je vhodný do umývačky riadu. Použité materiály sú 100 %-ne obnoviteľné. Bezpečná alternatíva k tradičnému plastu. Na silikónový riad nepoužívajte ostré nože.

 

 

 

 

EKOBO je francúzska značka ekologického životného štýlu, ktorá bola uvedená na trh v roku 2003. Aj keď bol na začiatku ich práce bambus, v priebehu rokov svoj sortiment vyvinuli, aby predstavili ďalšie udržateľné materiály, ako je korok, tkanina rePET, potravinársky silikón a GOTS certifikovaná organická bavlna.

Späť do obchodu