Novinka: Teraz v ponuke aj balenie vzoriek ekologických plienok Kit&Kin. Vyskúšajte ich a iné už chcieť nebudete. Nakuknite do kategórie Plienky.

Hrášok s paštrnákom, cuketou a teľacím mäsom

Ak je v tomto príkrme jedna hviezdna ingrediencia, je to určite farmárske teľacie mäso z francúzskych oblastí Aquitaine a Limousin. Svoju rolu hrajú dokonale, v obklopení cukiet z oblasti Privincie, španielského hrášku a francúzskych paštrnákov. Taká rola, ktorá najviac poteší chuťové poháriky, si zaslúži Oscara!

Skladom
Kód: 059
Značka: Babybio
€5,30
Kategória: Detské kaše a príkrmy
Hmotnosť: 0.4 kg

Zloženie: hrášok* 26%, voda z varenia, paštrnák* 23%, brokolica*, francúzske farmárske teľacie mäso* 8,5%, makaróny* 3% (múka z tvrdej pšenice*, vaječný bielok*), repkový a slnečnicový olej*, španielsky cesnak*, tymián*, bez zahusťovadiel a pridanej soli, bez mlieka. Obsahuje lepok.

Vhodné od ukončeného 6.mesiaca.

Obsah: 2 x 200g

Príprava v horúcej vode: Tanierik ponorte asi na 5 minút do vriacej vody. Následne pokropte studenou vodou, chvíľku počkajte a otvorte viečko.

Príprava v mikrovlnnej rúre: Prepichnite viečko a ohrievajte 1 minútu na stredný výkon. Obsah zamiešajte. Pred podávaním overte teplotu. Neprisoľujte. 

Späť do obchodu