Novinka: Teraz v ponuke aj balenie vzoriek ekologických plienok Kit&Kin. Vyskúšajte ich a iné už chcieť nebudete. Nakuknite do kategórie Plienky.

Juneo detské kravské dojčenské mlieko 1 (od narodenia)

Kravské sušené mlieko pre dojčatá s obsahom probiotík (bifidus), ktoré uľahčujú trávenie vášho dieťaťa. DHA (omega 3), ktorý prispieva k mozgovému a nervovému vývoju. Vitamín E, B12, horčík a vápnik prírodného pôvodu, ktoré sú lepšie asimilované. Zmes 3 olejov (získaných prvým lisovaním za studena, ktoré nepodliehajú rafinácii).

Skladom
Kód: 029
Značka: Juneo
€21,90
Kategória: Kravské dojčenské mlieka
Hmotnosť: 0.9 kg

Juneo kravské sušené mlieko pre dojčatá neobsahuje palmový olej, čo je v súlade so záväzkom výrobcu v oblasti ochrany životného prostredia, pretože ani organický palmový olej nie je udržateľný. Sušené mlieko je bez srvátky, ktorá je vedľajší produkt mliekarenského priemyslu. Balenie je vyrobené vo Francúzsku, bez obsahu BPA a bez obsahu PBS a ftalátov. 

Obsah balenia: 900 g

Junéo je najkompletnejší rad bio kravských, kozích, ovčích a ryžových dojčenských mliek. Starostlivo vyberané ingrediencie tímom odborníkov a receptúry navrhnuté pre každé dieťa.
Vlastná mliekareň vo Vendée umožňuje ovládať receptúry a vyberať suroviny s biomliekom francúzskeho pôvodu. Ich nezávislosť tiež umožňuje inovovať a reagovať na potreby všetkých bábätiek. Všetky JUNEO mlieka sú ekologické z presvedčenia a ideológie. Ľudia v JUNEO veria, že mlieko a organické zložky sú pre zdravie lepšie, pretože neobsahujú zvyšky pesticídov ani liekov. Podobne chránia našu planétu: ekologickí farmári pracujú podľa alternatívnych poľnohospodárskych postupov, podliehajú prísnym špecifikáciám, pričom prísne zakazujú používanie fytosanitárnych produktov, čím ďalej chránia ekosystémy.

 

Späť do obchodu