Juneo ryžový proteínový doplnok pre dojčatá

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

Nový recept prirodzene bez laktózy alebo živočíšnych bielkovín, odporúčané pre deti alergické na bielkoviny kravského mlieka.

Juneo ryžové dojčenské mlieko je kombinácia obilniny (ryžová múka) a rastlinných bielkovín, vhodné aj pre kojencov od 6 mesiacov a malé deti. Neodporúča sa podávať ako primárna strava.

Špeciálne navrhnuté pre deti od 6 mesiacov:
- bez laktózy a živočíšnych bielkovín
- bez palmového oleja
- prírodný zdroj vitamínu E, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
- prírodný zdroj vápnika
- nižší obsah lipidov (-23%) ako v pokračovacom mlieku (2,44 g / 100 ml JUNEO RYŽA oproti 3 g / 100 ml v pokračovacom mlieku)

Dostupnosť Skladom
€31,90    
Kód tovaru 035
Značka Juneo
Kategória Dojčenské sušené mlieka
 

Obsah: 900 g.

Všetky naše obaly sú vyrobené vo Francúzsku a zaručene bez BPA, PBS a ftalátov.

JUNÉO ryžové dojčenské mlieko je prípravok na báze obilniny s bielkovinovým doplnkom určený pre dojčatá od 6 mesiacov a malé deti s dobrým zdravotným stavom počas odstavenia od dojčenia ako doplnok ich stravy. Toto mlieko nie je pokračovacím mliekom a nemôže sa používať ako náhrada materského mlieka. Pred podaním konzultujte s pediatrom. Ryžové mlieko Juneo je založené na organickom hydrolyzáte ryžových bielkovín a prirodzene neobsahuje laktózu.

Cereálne mlieko Juneo s bielkovinovým doplnkom vyrábajú vo Francúzsku, mliekárne v Maillezais vo Vendée. Toto družstvo už 20 rokov vyvíja jedinečné know-how vo výrobe organických detských produktov pre dojčatá na základe bielkovín kravského, kozieho, ovčieho mlieka a ryže.

Hmotnosť 0.9 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.