Novinka: Teraz v ponuke aj balenie vzoriek ekologických plienok Kit&Kin. Vyskúšajte ich a iné už chcieť nebudete. Nakuknite do kategórie Plienky.

Juneo ryžový proteínový doplnok pre dojčatá

Nový recept prirodzene bez laktózy alebo živočíšnych bielkovín, odporúčané pre deti alergické na bielkoviny kravského mlieka.

Juneo ryžové dojčenské mlieko je kombinácia obilniny (ryžová múka) a rastlinných bielkovín, vhodné aj pre kojencov od 6 mesiacov a malé deti. Neodporúča sa podávať ako primárna strava.

Špeciálne navrhnuté pre deti od 6 mesiacov:
- bez laktózy a živočíšnych bielkovín
- bez palmového oleja
- prírodný zdroj vitamínu E, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
- prírodný zdroj vápnika
- nižší obsah lipidov (-23%) ako v pokračovacom mlieku (2,44 g / 100 ml JUNEO RYŽA oproti 3 g / 100 ml v pokračovacom mlieku)

Skladom
Kód: 035
Značka: Juneo
€31,90
Kategória: Dojčenské sušené mlieka
Hmotnosť: 0.9 kg

Obsah: 900 g.

Všetky naše obaly sú vyrobené vo Francúzsku a zaručene bez BPA, PBS a ftalátov.

JUNÉO ryžové dojčenské mlieko je prípravok na báze obilniny s bielkovinovým doplnkom určený pre dojčatá od 6 mesiacov a malé deti s dobrým zdravotným stavom počas odstavenia od dojčenia ako doplnok ich stravy. Toto mlieko nie je pokračovacím mliekom a nemôže sa používať ako náhrada materského mlieka. Pred podaním konzultujte s pediatrom. Ryžové mlieko Juneo je založené na organickom hydrolyzáte ryžových bielkovín a prirodzene neobsahuje laktózu.

Cereálne mlieko Juneo s bielkovinovým doplnkom vyrábajú vo Francúzsku, mliekárne v Maillezais vo Vendée. Toto družstvo už 20 rokov vyvíja jedinečné know-how vo výrobe organických detských produktov pre dojčatá na základe bielkovín kravského, kozieho, ovčieho mlieka a ryže.

Junéo je najkompletnejší rad bio kravských, kozích, ovčích a ryžových dojčenských mliek. Starostlivo vyberané ingrediencie tímom odborníkov a receptúry navrhnuté pre každé dieťa.
Vlastná mliekareň vo Vendée umožňuje ovládať receptúry a vyberať suroviny s biomliekom francúzskeho pôvodu. Ich nezávislosť tiež umožňuje inovovať a reagovať na potreby všetkých bábätiek. Všetky JUNEO mlieka sú ekologické z presvedčenia a ideológie. Ľudia v JUNEO veria, že mlieko a organické zložky sú pre zdravie lepšie, pretože neobsahujú zvyšky pesticídov ani liekov. Podobne chránia našu planétu: ekologickí farmári pracujú podľa alternatívnych poľnohospodárskych postupov, podliehajú prísnym špecifikáciám, pričom prísne zakazujú používanie fytosanitárnych produktov, čím ďalej chránia ekosystémy.

 

Späť do obchodu