Search
Filters
Blog Options
Close

KIT&KIN

Kit&Kin výrobky sú navrhnuté tak, aby boli to najlepšie pre Vás, vaše dieťa a životné prostredie. Skvelá rovnováha medzi špičkovým výkonom a prirodzenou ochranou. Kit&Kin ponúka rodičom cenovo dostupný spôsob, ako vytvoriť bezpečné a zdravé prostredie pre rodinu.

Starostlivosť o pleť Kit & Kin je certifikovaná prírodnou asociáciou COSMOS, je hypoalergénna a schválená dermatológmi. Vaše dieťa si zaslúži to najlepšie. Vy tiež. Používame len čisté oleje, jemné byliny a najčistejšie zložky. Náš rozprávkový sortiment pomôže chrániť vaše malé deti a ich mäkkú jemnú pokožkou a zabezpečí, že vaša rodina bude vyčistená od všetkých toxínov.

Kit & Kin sú hrdí na to, že sú členmi PETA -  etické zaobchádzanie so zvieratami. Kúpou produktov môžete pomôcť zachrániť niekoľko zvierat pred životným utrpením.

Za každú predanú zásielku pomáhame financovať nákup dažďového pralesa prostredníctvom World Land Trust, čo pomáha udržiavať životne dôležitý ekosystém, ktorý poskytuje lieky na čistý vzduch a záchranu života.

Sort by
Display
Picture of Vlhčené utierky KIT&KIN, 60ks
Picture of Jednorázové plienky KIT&KIN, veľkosť 1
Picture of Jednorázové plienky KIT&KIN, veľkosť 2
Picture of Jednorázové plienky KIT&KIN, veľkosť 3
Picture of Jednorázové plienky KIT&KIN, veľkosť 4
Picture of Jednorázové plienky KIT&KIN, veľkosť 5