Novinka: Teraz v ponuke aj balenie vzoriek ekologických plienok Kit&Kin. Vyskúšajte ich a iné už chcieť nebudete. Nakuknite do kategórie Plienky.

O nás

paulen family

Ahojte, som Maťa

a toto je môj detský trojlístok. Som mamou troch unikátnych osobností. Tri orignály s odlišným temperamentom, no vedené ruka v ruke rovnakým smerom. Veľmi dbám o pozitívny vzťah k zdravému jedlu a lásku k prírode. Preto sa zrodila myšlienka Macíka - obchodu, ktorý je robený na mieru pre deti spojené s  prírodným, ekologickým, zdravým detským svetom. 

To najlepšie, overené mamou

Pátram a hľadám pre vás (a aj nás) na trhu tú najlepšiu alternatívu detských produktov vhodných od narodenia. Počnúc jednorazovými ekologickými plienkami, hypoalergénnou kozmetikou aj pre najmenších, detskú stravu v prémiovej kvalite, alebo dojčenské mlieka pre bábätká, ktoré nie sú z akýchkoľvek dôvodov dojčené.

Podporujete malú, no úprimnú značku

Všetko, čo nájdete u mňa na e-shope, máme doma s láskou odskúšané a s rovnakou láskou šírime ďalej medzi vás, že čokoľvek si vyberiete, je to super. Nákupom na Macíku podporujete mňa a moju rodinu (a nie veľkú firmu s miliónovými ziskami) a myšlienku na zdravšiu a lepšiu budúcnosť.  ❤️

Späť do obchodu