Novinka: Teraz v ponuke aj balenie vzoriek ekologických plienok Kit&Kin. Vyskúšajte ich a iné už chcieť nebudete. Nakuknite do kategórie Plienky.

O nás

Som mama troch deti, a každý je úplne iný. ALE s rovnakým základom – s pozitívnym vzťahom k zdravému jedlu a láskou k prírode.

Preto sa zrodil MACÍK. Obchod, ktorý je robený na mieru pre deti spojené s „prírodným“, „ekologickým“, zdravým „detským“ svetom.

Snažíme sa hľadať na trhu tú najlepšiu alternatívu detských produktov od narodenia. Počnúc plienkami látkovými, či jednorazovými, kozmetiku pre dieťa i mamičku, detskú stravu v prémiovej kvalite, alebo dojčenské mlieka pre bábätká, ktoré nemôžu byť dojčené. Áno, nemôžu. Na prvom mieste je materské mlieko. Avšak, prešla som si sama aj situáciou, keď to „nešlo“ :( A veru, nebolo na trhu mlieko v bio kvalite, bez palmového oleja, s možnosťou výberu od kravy, kozy, ovce. Ale dnes taká možnosť je, a ja viem, že tie, ktoré z akéhokoľvek dôvodu dojčiť nemôžu, sa potešia, že majú MOŽNOSŤ si vybrať tú najlepšiu náhradu.

Všetky značky máme doma s láskou odskúšané a s rovnakou láskou šírime, že sú super :)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie