Novinka: Teraz v ponuke aj balenie vzoriek ekologických plienok Kit&Kin. Vyskúšajte ich a iné už chcieť nebudete. Nakuknite do kategórie Plienky.

PRE dojčenské mlieko (od narodenia na dokrmovanie)

Mlieko PRE je vhodná od narodenia ako počiatočná dojčenská výživa, ak nemôžu byť bábätká dojčené alebo ako príkrm k materskému mlieku – v nadväznosti na dojčenie alebo inú počiatočnú mliečnu dojčenskú výživu – možno podávať podľa potreby rovnako ako materské mlieko.

Mlieko Holle poskytuje novorodencom všetky nutričné ​​výhody kravského mlieka a prirodzene obsahuje vysoké hladiny vápnika, bielkovín a zároveň obsahuje prospešné živiny potrebné pre zdravý organizmus.

Podobne ako materské mlieko obsahuje polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom, ktoré sú veľmi dôležité pre dieťa, zároveň podporuje prirodzenú črevnú flóru s obsahom dôležitých bifido kultúr. 

Skladom
Kód: 043
Značka: Holle
€10,90
Kategória: Kravské dojčenské mlieka
Hmotnosť: 0.4 kg

Obsahuje selén ktorý posilňuje účinnosť antioxidačných vitamínov. 

Obsahuje vápnik a vitamín D pre stavbu silných kostí. 

Vitamín B1 je dôležitý pre činnosť nervového systému.

Obsahuje dôležité omega-3 a omega-6 nenasýtené mastné kyseliny.

Neobsahuje konzervanty, farbivá ani umelé arómy. Tento produkt je prirodzene bezlepkový.

Zloženie: Plnotučné mlieko**, čiastočne demineralizovaná sušená srvátka, rastlinné oleje* (palmový olej*, repkový olej*, slnečnicový olej*), laktóza*, smotanový prášok** 10%, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, chlorid sodný, vitamín C, vitamín E, laktát železnatý, síran zinočnatý, niacín, vápenatý dipantotenát, síran meďnatý, vitamín A, vitamín B1, vitamín B6, síran manganatý, jodičnan draselný, kyselina listová, vitamín K,

* z ekologického poľnohospodárstva
** z biodynamického poľnohospodárstva

Obsah: 400g

Späť do obchodu