Novinka: Teraz v ponuke aj balenie vzoriek ekologických plienok Kit&Kin. Vyskúšajte ich a iné už chcieť nebudete. Nakuknite do kategórie Plienky.

Detský riad

Štýlový detský riad vyrobený z bezpečného silikónu. Dizajnový, no pritom ekologický riad pre deti zo 100 %-ného silikónu.

Cena

1022
11022
ekobo sada dvoch silikónových lyžičiek pre deti macik obchod
Tip
€10

EKOBO sada 2 lyžíc je vyrobená z prvotriedneho potravinárskeho silikónu. Mäkké a ohybné lyžičky sú ideálne pre prvé príkrmy a učenie sa. Zároveň chránia vyvíjajúce sa zuby dieťatka. Na rukoväti je podpera, aby sa lyžica nedotýkala stola.

Kód: 399/RU
EKOBO pohar modralaguna tmavamodra
€20

Poháriky sú vyrobené z prvotriedneho potravinárskeho silikónu a sú výbornou alternatívou plastového a krehkého riadu pre deti.

 

Kód: 327/RUZ
EKOBO prisavacitanier modralaguna antracit
€20

EKOBO tniere sú vyrobené z prvotriedneho potravinárskeho silikónu a sú výbornou alternatívou plastového a krehkého riadu pre deti. Majú vyššie okraje pre aktívnych jedákov a prísavku, ktorá udrží taniere pevne prilepené na takmer každom povrchu.

Kód: 333/RUZ
ekobo sada dvoch misiek terakota a ružová farba macík obchod
Tip
€22

EKOBO silikónové misky sú vyrobené z prvotriedneho potravinárskeho silikónu a sú výbornou alternatívou plastového a krehkého riadu pre deti. Misky majú saciu podložku, ktorá udrží taniere pevne prilepené na takmer každom povrchu. Silikónové misky sú vhodné aj do mikrovlnej rúry. Set dostupný vo dvoch farbách. 

Kód: 396/RU
ekobo divided plate detsky tanier s oddelovacmi macik obchod
Tip
€22

EKOBO tanier s 3 oddelenými plôškami je vyrobený z prvotriedneho potravinárskeho silikónu a je bezpečnou alternatívou plastového a krehkého riadu pre deti. Tanierik s priehradkami je navrhnutý pre najmenších a ich stravovacie návyky. Má vysoké okraje a silnú prísavku, ktorá ho udrží pevne prilepený na takmer akomkoľvek povrchu. Dostupný vo 2 farbách. 

 

+ ďalšie
Kód: 426/BLU
5 položiek celkom
Späť do obchodu